Epilog

31. října 2018 v 10:24 | Václav Hess |  Alia - Stezky bohů
Zbývající elfové z Argosu a Aganty byli smutným důkazem, co vše upíři a démoni zničili. Poslední z nich vybrali ty nejmocnější a dali jim vládu nad jejich národem. Triáda se sešla aby hleděla na hvězdy a čekala na poslední znamení.
Ortain byl jedním ze starších ale i tak patřil svým věkem spíše mezi mladší generaci. Upíři vyvraždili jejich vůdce i mudrce aby je ještě více oslabili. Elf pohlédl na nebesa. Jeho myšlenky se chvilkami zatoulali až k jeho domovu, který zničili nemrtví. Pořád měl před očima, jak jeho sestru zaživa roztrhali. Stále v uších slyšel její křik. Stejně tak měl v paměti smrt své matky.
Alia i Dranor se rozšířili jako mor a jejich rod přivedli na pokraj vyhynutí. Jejich rod se ale stále nevzdal, našel si nové útočiště a čekal na den, kdy se stanou vítězi.
To byl také důvod, proč se Ortain dostal až sem.
Spolu se svými druhy se zavřeli do laboratoře a každou noc sledovali hvězdy. Zatím co se vojáci snažili, aby jejich osada přežila další den.
Ortain náhle zpozorněl, něco se stalo ale nechtěl rušit své druhy. Možná se mu to jen zdálo. Potom se to ale stalo znovu, jedna z hvězd zhasla. Jev se rychle šíříl a Ortain už nepochyboval. Rychle se otočil na své společníky ale ti už si toho také všimli.
Všichni elfové s úsměvem poznali, že přišla nejdůležitější chvíle jejich světa. Přichází konec času.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama