Astrální cestování

26. února 2018 v 11:26 | Václav Hess |  Astrální cestování
Již stařímágové věřili, v teorii dvou lidských těl, které se navzájem doplňují a tvoří lidskou bytost, jak jí známe.Bytost skládající se ze dvou částí, tělo fyzického a těla astrálního. Některé zdroje hovoří i o tělu mentálním ale já se dále budu držet poznatku o dvou částech, kdy se tělo astrální rovní tělu mentálnímu.

My se budeme, v tomto článku, zabývat tělem astrálním. Astrální tělo je někdy ( za jistých podmínek) schopné opustit to fyzické a jednat téměř nezávisle na těle fyzickém. Astrální svět, který je přístupný každému, kdo má silnou vůli a opravdu se tam chce dostat. Mimo náš svět, se můžeme sice dostat i bez vlastního přičinění ale tyto případy sou velmi vzácné a dále se jimi nebudeme zabývat. Astrální svět je paralelním vesmírem k vesmíru našemu, něco jako druhá strana mince. Někdy se doplňují a někdy rozschází ale jedno nemůže existovat, bez toho druhého. Během astrálního putování může dojít k odlišnostem ve vnímání prostoru nebo času ale i tyto věci, zde stále platí. Dostat se jen pouhým přáním na druhý konec planety není žádný problém stejně, jako cestovat v čase ale na to musíte být dost trénování. Nic nejde ze dne na den. Samozřejmě ale ta možnost existuje.

Pokud jste opravdu přesvědčeni, že se do něčeho takového chcete pustit.Musíte mít pouze dvě věci, dostatek vlastního přesvědčení a klid. Bez těchto věcí, je astrální cestování nemožné a někdy i nebezpečné. Je to asi stejné jako kdyby jste zneškodňovali bombu a při tom tančili na EDM.

Ulehněte na postel nebo na jiné místo, nesmí vást ale nic tlačit ani rozptylovat. Ruce dejte podél těla, nohy natažené, nic ale nenatahujte silou. Neposilujete dávno ztuhlé svaly ale uklidňujete vlastní tělo.
Zavřete oči a "vyprázněte svou mysl"
Nikam nepospíchejte, záleží zde doopravdy jen na vašich schopnostech a nevyplatí se nikam pospíchat. Začněte se uvolňovat od malíčku chodidel, postupně po kolena, stehna, kyčle, až po břicho.
Stále myslete na účel celého snažení, že chcete vystoupit astrálním tělem z hmotného těla a vrátit se do hmotného těla.
Nyní jste své hmotné tělo uvedli do stavu úplné uvolněnosti a právě v této chvíli se začíná lehce oddělovat astrální tělo od fyzického. Můžete cítit, jako když se od vašich fyzických nohou začínáte oddělovat, jako kdybyste se vznášeli.
Nic nesmíte tlačit silou. Pomalu své tělo uvolňujte ale nespěchejte. Při prvním úspěšném snažení, se brzy opět vraťte a celý postup opakujte ještě několikrát, než se pustíte do více visilujících věcí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama