Idea multikulturalismu

24. ledna 2018 v 19:45 | Václav Hess |  Komentáře
Idea multikulturalismu je vnitřně rozporuplná a prázdná. Multikulturalismus tvrdí, že v dané společnosti nesmí existovat nadřazená kultura. Přitom multikulturalismus se za takovou nadřazenou kulturu sám vydává. Představme si, že kdesi v džungli žije kmen,kanibalů. Přivítáme je z otevřenou náručí a nebudeme je moci soudit. Dovolíme jim zabíjet jiné lidi? Samozřejmě že ne, doufám. Proč by tedy soudu měli uniknout muslimové a jejich kruté praktiky? Proč každý člověk, který si dovolí říci něco proti Islámu je hned xenofob a nacista?

Vrátím se ale k úplnému počátku Islámu a dovolím si právě to, co bych podle mnohých lidí neměl. Budu soudit Islám jako takový a začnu jeho vznikem.
Islám založil jen jediný člověk a to muž, jménem Mohammed. Sice měl spousty stoupenců ale před ním zkrátka nebyl nikdo. Pokud by někdo takový povstal v dnešní době, stal by se pacientem psychiatrické léčebny. Dříve se takový člověk nazval prorokem. V jeho prospěch hovořilo i prostředí, ve kterém žil.

Islám má díky tomu nedostatek proroků a tak je Mohammed ukradl z jiných náboženství. Můžeme se tak setkat s prorokem Adamem nebo prorokem Ježíšem. Mohammed chtěl své osobě dodat zdání důležitosti a tak si vymyslel své předchůdce. Většinu jich vzal z Bible.

Nikde se mi nepodařilo zjistit, co přesně vedlo Mohammeda k tomu aby si vytvořil vlastní náboženství. Podobně by na tom ale mohl být i Adolf Hitler, pokud by se narodil před několika stovkami let. Není přece nic lepšího, než se kandidovat na proroka a všechny své činy svést na svou víru. Prostí lidé se mohou s novou vírou ztotožnit a lépe tak sloužit svému prorokovi. Islám se také šířil hrubou silou a netolerancí. Islám děli lidi pouze do dvou skupin. Tou první je Islám a jediný správný bůh, zbytek lidstva nesou označení "nevěřící psi". Islám je náboženství míru a muslimové zabijí každého, kdo s tím nesouhlasí. Tím se dá shrnout myšlenka džihádu. Muslimové vedou prakticky, jen obrané války. Problém je ten, že podle Islámu svět patří muslimům a MY jsme ti, před kým ho musí bránit. Nezáleží proto, jestli se nacházíme v Saudské Arábii nebo například Francii, prostě vše patří muslimům a tečka.

Celý přístup Islámu ke světě, se prakticky míjí s jakoukoliv vizí multikulturistů ale to jim nebrání v různých akcích. Právě na podporu muslimů. Nejnovějším přírůstkem je akce Hate Free Culture. Sice oficiálně podporuje všechny menšiny ale stejně tak, podporuje i Islám. Vrátím se ale k další věci, kterou multikulturní lidé přehlížejí.

Z dob vzniku celého Islámu pochází i zákoník, který je přesným odrazem doby vzniku. Najdeme zde kamenování, sekání rukou nebo například "vraždu ze cti".

Muslimové si prý vysoce váží svých žen, proto jich mohou mít více a měli by je i mlátit. Žena podle Koránu vznikla z pokřiveného žebra, které mířilo ven z těla. Proto je ženské pokolení zkažené a muži je musí krotit. Žena by tímto trestáním neměla dojít k trvalé újmě na zdravý. Muslimka může mít ale pouze doktorku. Podle Koránu má ale žena poloviční slovo co muž. Dostáváme se tak do začarovaného kruhu, kdy si žena může stěžovat ale vlastně jí nikdo poslouchat nemůže. Její manžel jí tak může, dle libosti zmlátit.

Muslimská žena musí chodit stále zahalená. Nejde jen o oděv na vzácné příležitosti, který by mohla kdykoliv sundat.

Při znásilnění ženy mužem, není potrestán pouze agresor ale i oběť . Žena se měla chovat cudně, kdyby se tak chovala, nedošlo by k znásilnění. Většinou se jedná o další typ "vraždy ze cti".

Islám odsuzuje homosexualitu ale povoluje pedofily a zoofily. Islám je sice podle muslimů náboženstvím míru. Homosexuálové ale nejsou tolerování, jde o nebezpečné lidi. Vzácností nejsou ani vraždy ze cti. Příbuzní zabijí homosexuálního syna aby nedělal rodině ostudu, nechci zapomínat na ženy ale ty prostě nemají v Islámu žádné slovo a vdát se musejí. Homosexuálové se shazují z výškových budov. Pokud pád přežijí, sou ukamenováni. Nejde o praktiku jen několika fanatiků nebo vojáků z řad Islámského Státu, jde o zcela běžnou věc, ve světě Islámu.
Korán hovoří i o právu rodinném.
Muslimové mohou mít svatby se svými příbuznými. Výsledkem je potom degenerace a vrozené choroby. Islám povoluje svatby bratranců se sestřenicemi. Pokud se několikrát po sobě opakuje, dochází k celé řadě nemocí a vrozených vad.

Odpadnutí od víry se trestá jen jediným způsobem a tím je smrt. Muslimové nazývají křesťany lidmi/otroky knihy, protože mají Bibli. Píše se to v Koránu. Sice to zní trochu zvláštně ale je to tak.

Opravdu jde tohle vše dohromady s vizemi multikulturních aktivistů? Není to spíš sebevražda civilizovaného světa?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama