Listopad 2017

Cizinci mají dostat volební právo v ČR

30. listopadu 2017 v 19:22 | Václav Hess |  Komentáře
Dříve bylo všechno poněkud jasnější .....a bylo v tom více logiky. Cizinec přišel do ČR a naučil se jazyk. To připadalo některým politikům trošku zvláštní a tak to pozměnili. Nově by obce mohli mít dvojjazyčné názvy. Integrující se muslimové tak mohou jásat a mají o jeden důvod méně, aby se o nějakou intagraci vůbec pokoušeli.
Pokud to vlastně někdy měli vůbec v úmyslu.

Politika v ČR ale jde ještě dál a snaží se zavést další novinku. Cizinci by mohli i volit. Základ tohoto kroku by nezněl tak strašidelně, kdyby se to netýkalo i muslimské komunity. Ve chvíly kdy Islám zatíná do Evropy drápy s elegancí tygra, už to volební právo zní trošku jinak.

Nedávno jsem četl rozhovor s jedním muslimem s Teplic (překvapivě). Mluvil o tom, jak by mladistvým v ČR prospěla šaría. Pokud lidé podobného ražení založí polotickou stranu. Co jim brání aby nám jejich práva prostě vnutili?

Islám má přísně zákazáno, jakkoliv upravovat Korán. Je to slovo proroka a to je neměné. Dovolím si tedy vytáhnout pár ukázek.

"Zabíjejte je všude, kde je dostihnete, a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití. Avšak nebojujte s nimi poblíže Mešity posvátné, dokud oni s vámi zde nezačnou bojovat. Jestliže však vás tam napadnou, zabte je - taková je odměna nevěřících!"

"A je vám předepsán také boj, i když je vám nepříjemný. Je však možné, že je vám nepříjemné něco, co je pro vás dobré, a je možné, že milujete něco, co je pro vás špatné; jedině Bůh to zná, zatímco vy to neznáte."

"A přáli by si, abyste se stali nevěřícími, jako jsou oni, a abyste byli stejní. Neberte si mezi nimi přátele, dokud se nevystěhují na stezku Boží! A jestliže se obrátí zády, pak je chyťte a zabte, kdekoliv je naleznete! A neberte si z nich ani přátele, ani pomocníky"

Podle Koránu mají muslimové šířit svou víru. Přesně to mají stále v úmyslu.