Islám a ženy.

25. května 2015 v 9:29 | Václav Hess |  Komentáře
Ženy sou podle Koránu ctěné a vážené. Problém je jen jeden. Co si pod tímto pojmem vlastně muslimové představují? On ten výklad je, ještě taktně řečeno, velice svérázný.

Podle Koránu stvořil Alláh ženu z křivého žebra. Nejdříve ale stvořil muže a pro něj stvořil ženu. Tohle je jediný důkaz, který muslimským mužům stačí aby se k ženám chovali, jako se civilizovaní muži nechovají ani ke psům.

Žena má tak za úkol, sloužit jako sexuální objekt svého muže, pokud se v blízkosti nenachází ovce nebo osel. Dále mezi její "práva" patří i rození dětí. Ani o jedné ze dvou uvedených věcí nerozhoduje žena. Muslimka NESMÍ odmítnout sex svému manželovi. Podle Koránu k tomu byla stvořena, tak nesmí odmítnout.

Pokud žena není poslušná svému manželovi, sou tu tresty jako je bití, spaní na zemi, hladovění. To vše samozřejmě posvěcené Koránem. Pokud se muž pustí do diskuze s imámem, dozví se, že je to jeho povinností.

Korán upravuje chování věřících k homosexuálům. Všude se ale píše pouze o mužích. Nesnažte se ale někde vyprávět, že by u muslimů nebyli lesbičky. Žena se ale vdát musí a tak nemá vlastně na výběr. Za muslimku rozhoduje její otec, později manžel. Partner pochází většinou z příbuzenstva. Na svobodu vede cesta jedině přes smrt manžela a ovdověním.

Soudní právo již na ženy pamatuje. Muslimka má poloviční hodnotu co muž. Výpověd u soudu má poloviční ženu, neboť podle Koránu má žena poloviční mozek.

Žena musí, dle Koránu, má chodit zcela zahalená. Nejde o dobrovolný čin ale o pud sebezáchovy. Za porušení takového pravidla je i trest smrti.

Nechápu tedy chutě některých žen, které s takovému hnutí přidají dobrovolně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama