Leden 2015

Koupě nebo stažení zdarma?

29. ledna 2015 v 13:48 | Václav Hess |  Novinky
Začali mi chodit emaily s chválou na knihy. Opravdu mi takové zprávy udělali radost a lidem jsem děkoval, dokud mě nenapadlo se na něco zeptat jedné pisatelky. Otázka byla "kde koupila moje knihy". Odpověd mě trošku zarazila, protože byla "stáhnula jsem je na internetu" a samozřejmě zdarma. Na jednu stranu jsem rád, že se moje knihy někomu líbili ale na druhou stranu mě už nepotěšila ani další otázka pisatelky "kdy bude další kniha". Z čeho jí mám financovat, když si lidé opatří všechno zdarma? Vím že jsem je na "ebook-forum" dal já sám ale bylo to míněno jako ukázka aby lidé nekupovali zajíce v pytli. Sice mě nakopne k dalšímu psaní i stažená kniha nebo like zde ale jakmile dojde na finance, tak jsem stále na mizině. Po té musím hledat sponzora a nebo vydání dalšího dílu odložit.


Prodej knih (sleva)

26. ledna 2015 v 13:55 | Václav Hess |  Novinky
Sleva na knihy napsané mou osobou a pro Plzeňáky možnost osobního předání.

Alia - Nový život 100 KČ.
Alia - Bílý Drak 100 KČ.
Lovec - 100 KČ.

Pro více informací o knihách (nebo objednávky) pište na email vaclav.hess@email.cz
Knihy měli úspěch a proto se plánuje další s názvem "Vysmátá mrtvola" i přesto že si knihy vydávám sám a vlastním nákladem, tak se mezi lidi dostali stovky kusů.

Nová kniha

26. ledna 2015 v 13:44 | Václav Hess |  Novinky

Dítě a zákazy

25. ledna 2015 v 20:13 | Václav Hess |  Téma týdne na blog.cz
Dítě a zákazy by mohlo být téma týdne samo o sobě. Co udělá dítě, když mu něco zakážete? Samozřejmě jde pouze o řečnickou otázku, většina rodičů vám okamžitě řekne že dítě do 3 vteřin udělá to, co jste mu právě zakázali. Mám dvě neteře a tak to vím i zvlastní zkušenosti. Dalším důkazem jsem já sám a desítky zakázaných věcí, když jsem byl ještě malé dítě. Člověk se zkrátka otočí a tu věc stejně udělá ale aspon tak aby o ní rodiče něvěděli.

Zakázaná láska

25. ledna 2015 v 20:10 | Václav Hess |  Téma týdne na blog.cz
Po dlouhé době jsem se dostal na svůj blog. Hned mě ale překvapilo téma týdne i když se dý pochopit všelijak a tak jsem se jedné možnosti chopil i já. V dnešní době už je povelené prakticky všechno, když máme tu demokracii. Je to ale tak opravdu? Vezměte si něco tak primitivního a všedního jako je láska dvou lidí.

Najete si partnera nebo partnerku a najde se minimálně jeden člověk, který by vám takový vztah nejraději zakázal. Nezáleží jestli jde o příbuzného nebo jen kamaráda, spolužáka, spolupracovníka. Prostě se takový člověk najde. Oblíbené argumenty sou například věk, barva kůže, rasa. Najdou se jich ale podstatně více.

V některých zemích je zakázaná homosexualita, nejde o nic jiného než o zakázanou lásku. Myslíte si ale že je to tak správné?

Prodej knih

25. ledna 2015 v 13:38 | Václav Hess |  Novinky
Sleva na knihy napsané mou osobou. Pro Plzeňáky možnost osobního předání.
Alia - Nový život 100 KČ.
Alia - Bílý Drak 100 KČ.
Lovec - 100 KČ.
Pro více informací o knihách (nebo objednávky) pište na email vaclav.hess@email.cz